Powered by PRO-Intra. Twoja droga Do Wolności
+48 602 595 244
pracownia@prointra.pl

"Odpowiedni sposób oddychania jest kluczem dla osiągnięcia stanu relaksu umysłu i ciała. Odpowiednie oddychanie jest również podstawową umiejętnością potrzebną na korcie, gdyż dzięki niej możesz utrzymać koncentrację, optymalne pobudzenie i rytm gry oraz osiągnąć rozluźnienie i regenerację psychofizyczną.

Calmer jest to specjalnie zaprojektowany program komputerowy umożliwiający, poprzez wizualizację dźwięku i obrazu obrazującego optymalne „przeponowe” oddychanie, nauczenie się rytmu oddechowego dającego rozluźnienie i równowagę psychiczną.

Dzięki pogłębionemu - przeponowemu oddechowi możesz nauczyć się obniżać lęk, wzmożone napięcie i stres, a także pozwalać odejść negatywnym myślom i emocjom, co umożliwia koncentrację na bieżącym zadaniu. Relaksację oddechową ćwicz 10 min. przynajmniej jeden raz dzienne, aż nie utrwalisz tej umiejętności i wyuczysz się sięgania do niej w sytuacji stresu, napięcia lub innych negatywnych emocji . Więcej informacji na temat programu i optymalnego oddychania znajdziesz w programie pod przyciskiem Instrukcja."

Wyjątkowo cytuję... za stroną http://www.braineffect.com Program można pobrać ze strony tutaj . O programie wiem dzięki stronie www.relaksacja.pl. Znajdziesz tu też odgłosy przyrody